"Kodėl anticeliulitinis masažas yra veiksmingas?"

Kodėl anticeliulitinis masažas yra veiksmingas?

Būtent judėjimas yra pagrindinė priežastis, kodėl yra veiksmingas anticeliulitinis masažas. Vien griežtos dietos ar intensyvaus sporto neužtenka, kad būtų pašalintas toks nepageidaujamas celiulitas. Paprastai greičiau ima nykti sveikieji, celiulito nepažeisti kūno riebalai. Periodiškai atliekant masažą paveikiami visi riebalai, dėl to nyksta ir nepageidaujamas celiulitas. Tokios procedūros metu išjudinamas sustingęs poodinis sluoksnis. Dėl to pagerėja minėtoji mikrocirkuliacija. O tai ir lemia odos sveikumą.

Anticeliulitinio masažo metu kūnas ima aktyviai deginti susikaupusius riebalus, dėl to mažėja ir kūno apimtys. Be to, kaip žinia, masažas – itin maloni procedūra. Dėl to anticeliulitinis masažas taip pat ramina nervų sistemą. Tokia procedūra stiprina imuninę sistemą, raumenis, netgi stabdo senėjimą. Taigi, masažo nauda – ne vien odos, bet ir viso kūno sveikata.

Toks anticeliulitinis masažas gali būti atliekamas tiek rankomis, tiek naudojant specialius aparatus. Geresniam efektui pasiekti naudojami ypatingi aliejai, kuriuose gausu eterinių komponentų. Kai masažas atliekamas rankomis, dažnai naudojami papildomi natūralūs gamtos produktai – pavyzdžiui, šokoladas, medus, molis, prieskoniai. Šių priemonių naudojimas derinamas su specifiniais rankų judesiais.

Labai dažnai rankomis atliekamas klasikinis masažas derinamas su limfodrenažiniu. Jo metu per odą pašalinamas skysčių perteklius, valomas organizmas. Gali būti atliekamas ir vakuuminis anticeliulitinis masažas. Jo metu naudojami specialūs įrenginiai (pavyzdžiui, „Starvac SP"). Tokios procedūros metu organizmas taip pat atsikrato ne vien nereikalingų riebalų, bet ir kitokių kenksmingų medžiagų: druskų, acetono, šlapalo ir panašiai.

System.String[]

Kontaktai

thumb impulsNK Kūno Imperija
Masažo salonas Vilniuje,
L. Asanavičiūtės g. 15
(„Impuls" sporto klube, 2 a.)

  • + 370 687 86787 Ksenija

facebook

Užklausos forma