"Kodėl nuo dietų,svoris tik auga?"

Didžiausia problema tame, kad laikantis dietos organizmas pertvarko medžiagų apykaitą, sulėtina procesus, nes jam tenka mažiau kalorijų. Jūsų kūnas bando jus pergudrauti, efektyviau gaudamas ir suvartodamas kalorijas, būtinas išgyvenimui. Taip pat jis šykščiau degina riebalus, kad turėtų „badmečio atsargų". Šitaip svorio kritimas sustoja, versdamas jus dar labiau mažinti suvartojamų kalorijų kiekį. Jūsų organizmas dar labiau sulėtina medžiagų apykaitą, priversdamas skydliaukės hormonus į pasyvią veiklą.

Maistas, kurį mes valgome, aprūpina mus „kuru", palaikančiu mumyse gyvybę ir suteikiančiu galimybę augti kasdien. Virškinimo metu maistas suskaidomas į paprastas molekules, kurios patenka į kraujotakos sistemą ir yra išnešiojamos po visą kūną. Patekusios į ląsteles, šios molekulės sudeginamos deguonies pagalba ir šitaip aprūpina ląstelę reikiama išgyvenimui energija. Šis maisto „deginimo" ir transformavimo į energiją procesas ir vadinamas metabolizmu.

Specialistai skiria kelias nutukimo priežastis. Pagrindinės priežastys – hormonų pusiausvyros sutrikimai, nuolatinės dietos ir sėslus gyvenimo būdas.

Keli būdai, kaip greitai numesti svorį arba lieknėjimo programa namų sąlygomis:

1. Gerkite ne mažiau kaip du litrus vandens per dieną. Jei geriate per mažai, jūsų organizmas automatiškai pereina į ekonomijos režimą ir siekia išsaugoti kaip galima daugiau brangaus skysčio.

2. Valgykite 5 kartus per dieną.

3. Atsisakykite alkoholio.

4. Vartokite mažiau druskos.

5. Kasdien atsisakykite 250 kcal, o kitas 250 – sudeginkite.

250 kcal sudega per 30 min. pasivaikščiojimo greitu žingsniu ar 20 min. intensyvesnės mankštos.

Per mažas skysčių vartojimas skatina celiulito atsiradimą. Taigi, celiulito požymiai ant odos, tai Jūsų odos SOS šauksmas. Pirminėje stadijoje kova su celiulitu gali būti pradedama vandeniu, kuris praturtina ir pamaitina Jūsų odą. Jeigu celiulito požymiai, odos pakitimai matyti jau seniai, tuomet Jums reikia lieknėjimo procedūros. Viena jų, padedanti sumažinti celiulito paliktus padarinius odoje – tai anticeliulitinis masažas. Anticeliulitinis masažas suaktyvina kraujotaką, mažina celiulito matomumą odos paviršiuje.

System.String[]

Kontaktai

thumb impulsNK Kūno Imperija
Masažo salonas Vilniuje,
L. Asanavičiūtės g. 15
(„Impuls" sporto klube, 2 a.)

  • + 370 687 86787 Ksenija

facebook

Užklausos forma