"Ultragarso terapija, veido valymas"

Veidas – tai mūsų „vizitinė kortelė", todėl kiekviena moteris stengiasi jį prižiūrėti kuo geriau. Geros odos būsenos palaikymui naudojami įvairūs valymo būdai: mechaninis (rankinis) ar aparatinis. Ultragarsinis veido valymas priskiriamas aparatinės kosmetologijos metodams. Ląstelės pradeda greičiau regeneruoti, nes prie veikiamų ultragarsu vietų priplūsta kraujo. Be to, ultragarsas padeda odai įsisavinti gydomuosius preparatus.

Ultragarsas leidžia supaprastinti gydomųjų preparatų įsiskverbimą į odą, tuo padidindamas jų veikimo efektyvumą.

Ultragarsinis veido valymas

Ultragarsu veido oda ir poros valomos giliai, švelniai ir efektyviai. Išsivalo užterštumai, atmirusios ląstelės, odos riebalai. Ultragarsinis veido, kaklo, iškirptės, nugaros odos valymas – viena iš šiuolaikiškiausių ir efektyviausių procedūrų, skirtų odai išvalyti ir atjauninti, be to, visiškai neskausminga ir nepaliekanti jokių žymių ant odos.

Ultragarsinis valymas taikomas ne tik veidui, bet ir pečių, iškirptės bei nugaros odos valymui. Ultragarso keliama mikrovibracija tarsi masažuoja ląsteliniame lygmenyje. Tai pagreitina medžiagų apykaitos procesą, o jis, savo ruožtu, pagreitina ląstelių atsinaujinimą. Dėl to greitai pagerėja kraujo sudėtis, imunitetas, aktyvuojasi medžiagų apykaita, padidėja kūno audinių regeneravimas. Ultragarsas aktyvuoja oksidacijos ir regeneracijos procesus, padeda formuotis kolagenui ir elastinui. Šios medžiagos teigiamai veikia odą, darydamos ją elastingesne. Kolagenas, natūraliai gaminamas organizmo, užpildo smulkesnes ir stambesnes raukšles, elastinas patempia odą, leisdamas atsikratyti patinimų, mėlynių ir maišelių po akimis.

Ultragarsinė veido terapija stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, drėkina odą, atkuria odos metabolizmą ir padeda kosmetiniams preparatams įsiskverbti giliai į odą. Kartu su ultragarsiniu veido valymu naudojami visi profesionalių kosmetinių priemonių kompleksai, skirti odos atjauninimui ir išorinio vaizdo atstatymui. Dėl ultragarso efekto preparatai greičiau įsiskverbia į giliuosius odos sluoksnius ir pradeda veikti žymiai efektyviau. Ultragarsu vykdomos tokios odos priežiūros priemonės kaip ultragarsinis valymas arba ultragarsinis pilingas.

Ultragarsinio odos valymo privalumai:

  • Kaip ir bet koks kitas veido odos valymas, ultragarsinis veido valymas padeda atsikratyti spuogų ir inkštirų. Riebią odą turintiems ultragarsinis pilingas suteikia dar vieną malonią staigmeną – po procedūros riebalinių liaukų sekrecija ženkliai sumažėja, o dėl to dingsta riebus blizgesys.
  • Ši procedūra rekomenduojama ne tik riebiai ir probleminei, bet ir brandžiai, vystančiai odai. Reikalas tas, kad veikiamos ultragarsu odos temperatūra padidėja 1-2 laipsniais, o tai padeda atsikratyti laisvųjų radikalų ir pagerina kraujotaką, o kartu ir padidina odos maitinimą ir prisotinimą deguonimi. Reguliariai valant odą ultragarsu, išsilygina smulkios raukšlelės. Šį efektą kosmetologai juokais vadina „šalutiniu".
  • Valant veidą ultragarsu oda neištįsta, netraumuojama taip, kaip valant odą mechaniškai.
  • Ultragarsinio odos valymo metu jaučiama lengva vibracija, kuri suteikia papildomą masažo efektą ir pagerina kraujotaką.
  • Ultragarso bangos teigiamai veikia kraujagysles, gerina imunitetą, teigiamai veikia kraujo sudėties atsinaujinimą.
  • Naudojant ultragarsinį veido odos valymą ląstelės atsinaujina greičiau, o tai pagerina odos atjauninimą.
  • Kitaip nei valant mechaniškai, kai neišsiskiria kolagenas ir elastinas, ultragarsinis odos valymas skatina natūralų ir gausų šių medžiagų išsiskyrimą.

Kaip vykdomas ultragarsinis veido odos valymas?

Procedūra trunka 60 minučių. Nuvalyta oda sudrėkinama specialios sudėties geliu, kurio sudėtis suteikia ultragarso bangoms galimybę sklisti lengviau ir greičiau įsiskverbti į giliuosius odos sluoksnius, be to, papildomai drėkina odą. Paskui kosmetologas braukia per paciento veidą specialia metaline plokštele. Nuo šiuos plokštelės sklinda ultragarso bangos, išmušančios iš porų riebalinius kamšalus, bet netraumuojančios ir nepažeidžiančios odos. Po ultragarsinio veido odos valymo nebūna žaizdelių, paraudimų ar kraujosruvų. Tai absoliučiai neskausminga procedūra, nesukelianti jokio diskomforto jausmo. Specialios kosmetinės priemonės, naudojamos ultragarsinio veido odos valymo metu, teigiamai veikia odą, pratęsia jos jaunystę, normalizuoja riebalinių liaukų veiklą.

Ultragarsinis veido odos valymas – ideali alternatyva mechaniniam valymui. Ši procedūra kur kas saugesnė, visiškai panaikina galimybę infekuoti odą, nesukelia jokių nemalonių pojūčių. Po mechaninio valymo veidas paprastai būna padengtas kraujosruvomis, randeliais ir mėlynėmis, kurios gyja ilgai. O ultragarsinio veido odos valymo dėka galima gauti kur kas efektyvesnį rezultatą be šių šalutinių efektų.

Ultragarsinis veido odos valymas paprastai rekomenduojamas turintiems riebią veido odą, akne ir postakne, mišrią odą (riebus blizgesys ant kaktos, nosies ir smakro), išsiplėtusias poras, juodus taškus, spuogus ir inkštirus, nesveiką veido odos spalvą.

Ultragarsinis veido odos valymas – visiškai saugi procedūra. Tačiau prieš ją būtina pasikonsultuoti su specialistu, nes jai yra kontrrekomendacijų. Tarkim, neverta naudoti ultragarsinio veido odos valymo, kai yra pūlingų bėrimų, veido nervo paralyžius, po gilaus cheminio pilingo ar laukiantis. Ultragarsinio veido odos valymo negalima darytis savarankiškai, tai turi atlikti tik specialistas.

System.String[]

Kontaktai

thumb impulsNK Kūno Imperija
Masažo salonas Vilniuje,
L. Asanavičiūtės g. 15
(„Impuls" sporto klube, 2 a.)

  • + 370 687 86787 Ksenija

facebook

Užklausos forma