Naujienos! VelaSmooth™ (VelaShape™)

2 velasape

Tai revoliucinė ELOS technologija pagrįsta kombinuotu bipoliarinės radio dažnio energijos, infraraudonųjų spindulių bei mechaniniu poveikiu.  Pripažinta geriausia neinvazinių kūno kontūrų formavimo priemonė. VelaSmooth - pirmasis medicininis įrenginys, skirtas celiulito šalinimui ir apimčių mažinimui kurio metu atliekamas gilus celiulito gydymas ir kūno kontūravimas. Aparatas pagamintas Izraelio kompanijos Syneron – Candela.

Skaityti daugiau...

"Anticeliulitinė-lieknamoji procedūra Elektrostimuliacija + Vakuuminis viso kūno masažas.)"

anticeliulitinis masazasLipostimuliacija – veikia tik riebalinius audinius, nepaveikdama raumenų. Tai leidžia išlaisvinti riebalines ląsteles iš audinių, lokaliai gerina kraujotaką, pagreitina išlaisvintų riebalinių ląstelių pašalinimą;

Miostimuliacija – mikroimpulsai, veikdami nervų ir raumenų sistemas, leidžia modeliuoti raumenis be jokių fizinių pastangų. Raumenų aktyvumas padeda sudeginti dalį riebalinių ląstelių, išlaisvintų iš riebalinių audinių kitų procedūrų metu.

Skaityti daugiau...

"Anticeliulitinė liekninamoji procedūra: ultragarsinė lipokavitacija+vakuuminis viso kūno masažas."

anticeliulitinis masazasSiūlome aparatinių metodikų kompleksas svorio mažinimui ir celiulito gydymui,naudojant naujausių technologijų įrangą ir kosmetines priemones.Visos metodikos buvo kurtos bendradarbiaujant su viena geriausių Prancūzijos medicinos įstaigų - Klodo Bernaro universitetu Lione.

Individualių programų lankstumas padeda pasiekti optimalų rezultatą greičiau ir efektyviau.

 

Skaityti daugiau...

"Anticeliulitinė liekninamoji procedūra:ultragarsinė lipokavitacija+Elektrostimuliacija."

anticeliulitinis masazasDžiaukitės dailesnėmis kūno linijomis be didelių pastangų! Siūlome Jums išbandyti visiškai saugią procedūrą –Lipokavitacija+ SP3 elektrostimuliacija.

Ultragarsinis riebalų skaidymas, arba lipokavitacija – tai alternatyva nemalonioms, skausmingoms ir varginančioms riebalų nusiurbimo operacijoms. 

Skaityti daugiau...

"ELEKTROSTIMULIACIJA - KŪNO FORMAS KOREGUOJANTI PROCEDŪRA."

anticeliulitinis masazasŠi procedūra puikiai tinka tiems, kurie dėl įtempto gyvenimo ritmo neturi laiko aktyviai sportuoti arba dėl sveikatos sutrikimų turi vengti didelio fizinio krūvio.

Elektrostimuliacija gali būti dviejų rūšių:

Lipostimuliacija – veikia tik riebalinius audinius, nepaveikdama raumenų. Tai leidžia išlaisvinti riebalines ląsteles iš audinių, lokaliai gerina kraujotaką, pagreitina išlaisvintų riebalinių ląstelių pašalinimą;

 

Skaityti daugiau...

Kontaktai

thumb impulsNK Kūno Imperija
Masažo salonas Vilniuje,
L. Asanavičiūtės g. 15
(„Impuls" sporto klube, 2 a.)

  • + 370 687 86787 Ksenija

facebook