Ši procedūra puikiai tinka tiems, kurie dėl įtempto gyvenimo ritmo neturi laiko aktyviai sportuoti arba dėl sveikatos sutrikimų turi vengti didelio fizinio krūvio.

Elektrostimuliacija gali būti dviejų rūšių:

Lipostimuliacija – veikia tik riebalinius audinius, nepaveikdama raumenų. Tai leidžia išlaisvinti riebalines ląsteles iš audinių, lokaliai gerina kraujotaką, pagreitina išlaisvintų riebalinių ląstelių pašalinimą;

 Miostimuliacija – mikroimpulsai, veikdami nervų ir raumenų sistemas, leidžia modeliuoti raumenis be jokių fizinių pastangų. Raumenų aktyvumas padeda sudeginti dalį riebalinių ląstelių, išlaisvintų iš riebalinių audinių kitų procedūrų metu.

Kaip tai veikia?

Kompiuterizuotas aparatas prijungiamas prie probleminės kūno vietos, naudojant elektrodus, o faradinė elektros srovė veikia raumenis ir sukelia tolygius ir plastiškus jų susitraukimus. Tolygūs susitraukimai užkerta kelią susidaryti pieno rūgštimis (pieno rūgščių sąlygoti raumenų skausmai yra viena opiausių problemų tiems, kurie pradeda sportuoti arba tai daro po ilgos pertraukos).

Kompiuterizuota sistema leidžia modeliuoti elektros srovę taip, kad nesukeltų klientui nemalonių pojūčių. Srovės intensyvumą parenka specialistas, atsižvelgęs į tai, kokie audiniai dengia stimuliuojamą raumenį. Poodiniai riebalai trukdo raumenų susitraukimui, todėl apkūnesniam žmogui naudojama stipresnė srovė.

Multiwell SP3 aparatu galima atlikti net 600 programų - dažniausiai atliekamas probleminių vietų raumenų stimuliavimas:

  • priekinės pilvo siena;
  • sėdmenys;
  • išorinės ir vidinės šlaunų sritys;
  • krūtinės ir rankų stangrinimas;
  • speciali anticeliulitinė programa;
  • estetinės korekcijos po gimdymo.

Šis metodas leidžia paveikti net tas kūno zonas ar raumenų grupes, kurios yra silpnos, sunykusios, gausiai padengtos riebalais ar praradusios jėgą bei stangrumą. Galima dirbti su kiekviena raumenų grupe ar kūno zona atskirai, siekiant norimo rezultato tik toje konkrečioje vietoje.

Gydymo kursas.

Geriausių rezultatų pasiekiama atlikus 10–15 procedūrų kas antrą (arba kas trečią) dieną, po to kartojant palaikomąjį gydymą 1–2 kartus per mėnesį.

Rezultatai.

Specialus individualiai parinktas režimas pagerins medžiagų apykaitą, sustiprins raumenų jėgą, stangrumą ir tonusą, norimai pakoreguos kūno proporcijas. Taip pat norimas poveikis konkrečioje kūno vietoje dažniausiai bus pasiektas daug greičiau negu atliekant fizinius pratimus.

Procedūros trukmė (2 kūno zonos)
Trukmė:
60 min.
Kaina:
35 €