"Drėkinimo procedūra Barbados."

■ Veido masažas su aparatu ir alavijo sultimis.Alavijo sultys intensyviai drėkina, įsiskverbia į epidermio sluoksnį, sustiprina odos gynybinius mechanizmus.

■ Intensyviai drėkinanti alavijo sulčių kaukė. Į kaukės sudėtį įeina ir alavijo sulčių balzamas Barbados, išgarsėjęs savo drėkinamosiomis ir raminamosiomis savybėmis. Savo sudėtyje jis turi 2% riebalų, tad neužkemša porų, tik sutepa odą ir atlieka apsaugines odos plėvelės funkcijas, neleisdamas drėgmei garuoti, atstato odos vandens kanalėlius (akvaporinus) ir pagerina vandens apytaką.

■ Alginatų kaukė (negyvosios jūros dumbliai) stings ir suteiks papildomą liftingo efektą.

■ Drėkinantis kremas. Priklausomai nuo odos tipo, naudojamas arba drėkinamasis alavijo sulčių Barbados kremas – riebiai odai, ar sausai – Renova balzamas, praturtintas nesočiosiomis riebiosiomis rūgštimis, kurios būtinos lipidinio barjero atstatymui, NMF – natūraliu drėkinamuoju faktoriumi, retinoliu (vit A).

Nepagailėkite laiko rūpestingai veido odos priežiūrai ypatingomis priemonėmis. Jūsų oda taps sveika, švytinti, gyvybinga bei atspari žalingam aplinkos poveikiui.

Procedūros trukmė 1 val 30 Eur.

Kontaktai

thumb impulsNK Kūno Imperija
Masažo salonas Vilniuje,
L. Asanavičiūtės g. 15
(„Impuls" sporto klube, 2 a.)

  • + 370 687 86787 Ksenija

facebook