Veido masažas su aparatu ir alavijo sultimis. Alavijo sultys intensyviai drėkina, įsiskverbia į epidermio sluoksnį, sustiprina odos gynybinius mechanizmus.

Intensyviai drėkinanti alavijo sulčių kaukė. Į kaukės sudėtį įeina ir alavijo sulčių balzamas Barbados, išgarsėjęs savo drėkinamosiomis ir raminamosiomis savybėmis. Savo sudėtyje jis turi 2% riebalų, tad neužkemša porų, tik sutepa odą ir atlieka apsaugines odos plėvelės funkcijas, neleisdamas drėgmei garuoti, atstato odos vandens kanalėlius (akvaporinus) ir pagerina vandens apytaką.

Alginatų kaukė (negyvosios jūros dumbliai) stings ir suteiks papildomą liftingo efektą.

Drėkinantis kremas. Priklausomai nuo odos tipo, naudojamas arba drėkinamasis alavijo sulčių Barbados kremas – riebiai odai, ar sausai – Renova balzamas, praturtintas nesočiosiomis riebiosiomis rūgštimis, kurios būtinos lipidinio barjero atstatymui, NMF – natūraliu drėkinamuoju faktoriumi, retinoliu (vit A).

Nepagailėkite laiko rūpestingai veido odos priežiūrai ypatingomis priemonėmis. Jūsų oda taps sveika, švytinti, gyvybinga bei atspari žalingam aplinkos poveikiui.

Trukmė:
1 val.
Kaina:
30 €